Týden knihoven

5.10 - 11.10.202020

TÝDEN KNIHOVEN

22. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven. V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé, pro každou cílovou skupinu připravujeme jiný program. Zaměřujeme se na podporu knih a čtenářství, nabízíme atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale i těm stávajícím.

Srdečně Vás zveme do knihovny v týdnu od 1. do 7.10. Připravili jsme pro Vás několik zajímavých akcí pro všechny věkové skupiny. Od 3. října zahajujeme další semestr Virtuální univerzity třetího věku, přijďte se nezávazně podívat na první přednášku s možností přihlásit se ke studiu. Garantem studia je ČZU v Praze. Vřele doporučujeme také ve čtvrtek 11.10. přednášku o vzniku Československa. Vstupy na přednášky jsou v knihovně zdarma. Pro děti připravujeme znalostní soutěž na téma První republika. Během týdne knihoven probíhá také tradiční amnestie dlužníků a přihlašování nových čtenářů zdarma.

Přehled akcí zde

TÝDEN KNIHOVEN

Přehled akcí zde

ÝDEN KNIHOVEN

Více zde: https://www.pecka.knihovna.cz/

24. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven. V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé, pro každou cílovou skupinu připravujeme jiný program. Zaměřujeme se na podporu knih a čtenářství, nabízíme atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale i těm stávajícím.

Srdečně Vás zveme do knihovny v Týdnu knihoven. Připravili jsme pro Vás několik zajímavých akcí pro všechny věkové skupiny, z nichž ta hlavní se bude konat již v úterý 6.10. na sále hasičské zbrojnice v Pecce, kde v 17 hodin přivítáme známého spisovatele Vlastimila Vondrušku. Od 7. října zahajujeme zimní semestr Virtuální univerzity třetího věku, přijďte se nezávazně podívat na první přednášku s možností přihlásit se ke studiu. Garantem studia je ČZU v Praze. Dále bude probíhat ještě možnost přihlásit se do kurzů angličtiny pro začátečníky a pokročilé - pondělky a středy odpoledne. Vřele přivítáme v knivně ve čtvrtek 8.10. i účastníky pokračujícího kurzu Angličtina s Pecičkou, což je zábavná forma výuky anglického jazyka pro děti ve věku od 3 do 6 let. Třešničkou na dortu bude v pátek od 8 do 14 hod Podzimní jarmark v knihovně. Prodávat se budou výrobky z chráněné dilny. Během týdne knihoven probíhá také tradiční amnestie dlužníků a přihlašování nových čtenářů zdarma.

ZHODNOCENÍ:

Týden knihoven proběhl s velkým omezením. Zrušili jsme některé akce a na jiných jsme omezili počty osob. Výpůjční služby jsme poskytovali i nadále s dodržováním hygienckých opatření. Nyní hledáme nový termín na besedu s Vlastimilem Vondruškou.

Akce k Týdnu knihoven

05.10.2020 14:30

Angličtina pro začátečníky

Kurz anglického jazyka pro začátečníky. Možnost přihlášení do kurzu. Cena: 100/hod. Lekce se konají každý týden, doba trvání jedné lekce: 60 minut.
06.10.2020 17:00

VLASTIMIL VONDRUŠKA - ZRUŠENO!!!

Setkání se spisovatelem historických románů na sále hasičské zbrojnice v Pecce. Vstupné dobrovolné.
07.10.2020 09:30

Virtuální univerzita třetího věku - POUZE PRO 9 OSOB!

Zahájení studia pro osoby se statusem důchodce. Přednáška na téma Rituály evropských královských rodů. Garantem studia je ČZU v Praze.
08.10.2020 13:45

Angličtina pro mírně pokročilé

Kurz anglického jazyka pro mírně pokročilé. Možnost přihlášení do kurzu. Cena: 100/hod. Lekce se konají každý týden, doba trvání jedné lekce: 60 minut.
08.10.2020 15:45

Angličtina s Pecičkou POUZE PRO 5 DĚTÍ!!

3. ročník kurzu pro rodiče s dětmi od 3 do 6 let. Výuka angličtiny probíhá hravou a zábavnou formou.
09.10.2020 08:00

Podzimní jarmark v knihovně - VSTUP DO KNIHOVNY NEJVÍCE V 8 LIDECH!!!

Prodej výrobků z chráněných dílen. Akce trvá od 8 do 14 hod.

knihovna.pecka(@)seznam.cz

9 - 11   11:30 - 17:00

POZOR: Provoz přes letní prázdniny omezen: Út a Pá: 9-11, 12 - 16; všechny státní svátky ZAVŘENO